top of page

REFERENCE

A co o nás napsali naši zákazníci?

Paní Vanda S.

“Pokud hledáte kvalitu a profesionalitu, našli jste :) S dlažbou jsme moc spokojeni, celkově s komunikací a odvedenou prací. Děkujeme :)"

Pan Lukáš J.

"Profesionální provedení ve sjednaném termínu. Můžu jenom doporučit."

Pan Jan N.

Pozitivní: Profesionalita

Dávám 6 hvězdek z 5 možných.

 

Paní Šárka a pan Jiří S.

Vážený pane Hippmanne,

chtěli bychom Vám poděkovat nejen za kvalitně odvedenou práci – ploty, dlažba a schody v dohodnutém termínu, ale i velmi vstřícný osobní přístup a profesionalitu.

Naše poděkování, prosím, vyřiďte i svým spolupracovníkům, kteří pracovali skvěle a bylo poznat, že vědí, co dělají. Po ukončení práce okolí domu vždy uklidili a uvedli do původního stavu. Velmi jsme byli spokojeni s prací a přístupem pana Romana, který bezesporu firmě přináší plnou spokojenost zákazníků. Je radostné sledovat práci pracovníků, která probíhá na vzájemné spolupráci, pomoci a v přátelské atmosféře.

S prací firmy Hip pik s.r.o. jsme velmi spokojeni a velice rádi doporučíme Vaši firmu případným zájemcům o Vaše služby na Google. Kdyby takhle pracovaly všechny firmy,  byl by na světě ráj.

U Vás, pane Hippmanne, bychom ještě vyzdvihli Vaši spolehlivost a vstřícnost. Vše, co jste slíbil, jste také dodržel a nepotřebovali jsme k tomu žádné písemné smlouvy a právníky. To se v dnešní době bohužel moc nevidí.

Přejeme Vám mnoho pracovních úspěchů, pevné zdraví a firmě Hip pik s.r.o. spokojené zákazníky.

bottom of page